شروع به کار

سامانه "ریسلر هاب" یک سیستم کاملا پیشرفته برای راه اندازی یک شرکت میزبانی وب و فروش محصولات میزبانی وب و سرور می باشد. این سیستم به گونه ای طراحی شده است که شما بدون نیاز به داشتن تجهیزات و امکانات خاص و تیم پشتیبانی بتوانید یک شرکت میزبانی وب کارآمد راه اندازی کنید.

چرا و چگونه ؟

تنها با چند کلیک ساده سیستم نمایندگی خودتان را راه اندازی کنید

ما برای شما یک وب سایت و پرتال کاربران با تمامی امکانات مدیریت کاربران، فروش و سفارشات، صورتحساب، پشتیبانی به صورت رایگان با برند شما (لوگو و مشخصات شرکت شما) طراحی و راه اندازی می کنیم که گام اول برای راه اندازی یک شرکت میزبانی وب می باشد.
در واقع هیچ، شما هیچ تجهیزاتی همانند سرور، سرویس میزبانی و هاست و ... نیاز ندارید زیرا تمامی آن ها را ما به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. شما برروی بستر ما قرار گرفته اید و می توانید از بستر ما اقدام به فروش محصولات و تجهیزات نمایید زیرا هیچگاه نیازمند خرید تجهیزات سرور و مدیریت و راه اندازی آن ها نخواهید بود و کلیه سرویس ها را نیز با برند اختصاصی خودتان به مشتری خودتان ارائه می کنید.
هدف اصلی این سامانه علاقه مند سازی و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین به حداقل سازی ریسک آن هاست، یعنی ممکن است شما علاقه مند به راه اندازی یک شرکت میزبانی وب باشید و آگاه به ریسک های آن نباشید یا حتی امکان سنجی موفقیت این کسب و کار را نسنجیده باشید. توسط این سامانه شما یک شرکت میزبانی وب اختصاصی خودتان را دارید که می توانید متوجه شوید که آیا این کسب و کار مناسب شماست و یا خیر.
همچنین هدف ثانویه این سیستم بازاریابی و فروش و کسب درآمد برای شماست، به طور مثال شما در کسب و کار طراحی وب سایت فعال هستید و مشتریان خودتان را برای طراحی سایت دارید و برای میزبانی وب سایت های طراحی شده از شرکت های میزبانی وب استفاده می کنید که توسط این سامانه می توانید با برند طراحی وب سایت خودتان خدمات میزبانی وب را نیز ارائه دهید.

نمونه قالب

از بین قالب های نمایندگی می توانید انتخاب نمایید و لوگو و مشخصات خودتان را در داخل آن قرار دهید.

دموی محوطه کاربری نمایندگان دموی محوطه کاربری نمایندگان دموی محوطه کاربری نمایندگان دموی محوطه کاربری نمایندگان

مدیریت کاربران

در این بخش می توانید لیستی از مشتریان خودتان را مشاهده کنید و همچنین تمامی اقدامات مرتبط با مشتری را انجام دهید. اینها عبارتند از: ورود به سیستم به عنوان مشتری (1)، قرار دادن سفارش مشتری (2)، مشاهده جزئیات مشتری (3) و حذف حساب مشتری (4).
مشتریان شما در حساب کاربری شما قرار دارند و می توانند مستقیما از وب سایت اختصاصی شما ثبت نام کنند و یا شما برای آن ها حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب کاربری مشتری شما دسترسی کامل برای مدیریت سرویس ها، درخواست ها و صورتحساب های خودش خواهد داشت.


مدیریت صورتحساب

در بخش «فاکتورها» فهرستی از تمام فاکتورهای تولید شده برای مشتریان شما را همراه با وضعیت فعلی نمایش می دهد.
نمایش جزئیات پرداخت کاربران از طریق درگاه اختصاصی شما در این بخش قرار دارد که با پرداخت صورتحساب از طریق درگاه اختصاصی شما صورتحساب ها به صورت پرداخت شده می شوند. یعنی شما برای کاربر خودتان با تعرفه مدنظرتان به صورت خودکار صورتحساب ایجاد می کنید و کاربر می تواند به صورت آنلاین اقدام به پرداخت صورتحساب نماید.

صورتحساب هاست کاربران

سفارش هاست کاربران

مدیریت سفارشات

هر سفارش که مشتریان خود همراه با روش پرداختی که انتخاب کرده اید و وضعیت فعلی یک سفارش بر روی لیست شفاف در قسمت «سفارشات» ارائه شده است.
مشتری خودش از طریق پرتال کاربری شما و یا شما از طریق سامانه نمایندگی می توانید سفارش مدنظرتان را ثبت نمایید. ثبت سفارش برای کلیه خدمات طبق تعرفه قیمت گذاری شما انجام می گیرد و مشتری از فروشگاه شما خرید را انجام می دهد و با پرداخت آنلاین یا تایید دستی شما سفارش مربوطه فعال می شود و سرویس در اختیار مشتری قرار می گیرد.


مدیریت درخواست پشتیبانی

به عنوان یک نماینده فروش مجاز، شما به بخش های دپارتمان پشتیبانی اختصاص داده شده توسط ارائه دهنده دسترسی خواهید داشت. بخش «درخواست پشتیبانی» وارد شوید تا لیست کامل درخواست های ارسال شده توسط مشتریان خود را از ناحیه کاربری را مشاهده کنید.
علاوه بر این، شما می توانید به درخواست های باز شده توسط مشتریان خود پاسخ دهید و یا آن را به ما بسپارید.

این موضوع به شما این امکان را می دهد که همیشه یک تیم کارشناس فنی در اختیار داشته باشید که موارد کاربران شما را رفع و پشتیبانی می کند.


تعرفه هاست

تعرفه محصولات و قیمت گذاری

قبل از اینکه بتوانید محصولات، افزونه ها و دامنه ها را به مشتریان خود ارائه دهید، باید قیمت های خود را برای آنها تعیین کنید. برای انجام این کار به قسمت «قیمت محصولات» بروید. مهم است که قیمت هر محصول را تعیین کنید، زیرا در غیر این صورت، برای مشتریان شما در دسترس نخواهد بود. در نظر داشته باشید که تعرفه های شما فقط باید از طیف وسیعی از قیمت تعیین شده توسط ارائه دهنده انتخاب شود.
شما قیمت محصولات را خودتان تعیین می کنید و قیمت تعیین شده توسط شما به کاربر نمایش داده می شود. نحوه قیمت گذاری در سامانه چند صورت انجام می گیرد که بر اساس نوع حساب نمایندگی شما خواهد بود.

 1. نرخ ثابت
  شما به عنوان نماینده یک مبلغ مشخصی از بابت فروش دریافت می کنید.
 2. نرخ تفاوت
  شما تفاوت قیمت بین قیمت ارائه شده از ما و قیمت گذاری شده توسط شما را دریافت می کنید.
 3. نرخ درصدی
  شما به عنوان نماینده یک درصد مشخصی از بابت فروش دریافت می کنید.
 4. نرخ درصدی تفاوت
  شما درصدی مشخص از تفاوت قیمت بین قیمت ارائه شده از ما و قیمت گذاری شده توسط شما را دریافت می کنید.
 5. نرخ ثابت با درصد
  شما به عنوان نماینده یک مبلغ مشخصی از بابت فروش بعلاوه درصد مشخصی از بابت فروش را دریافت می کنید.


پرداخت سود

مبلغ سود شما که بر اساس تعرفه قیمت گذاری محاسبه می شود در اعتبار حساب کاربری شما ذخیره می گردد، در این شرایط شما در هر لحظه می توانید اعتبار خودتان را به کیف پول شخصی تان در زرین پال منتقل کنید. این عملیات به صورت کاملا خودکار و آنی انجام می شود و محدودیتی از بابت آن وجود ندارد.
کلیه عملیات درگاه، پرداخت و برداشت از طریق درگاه آنلاین زرین پال انجام می شود لذا شما نیاز دارید همیشه یک حساب زرین پال داشته باشید و مبالغ به کیف پول زرین پال شما واریز می گردد که توسط آن می توانید اقدام به انتقال پول به حساب بانکی خودتان یا زرین کارت نمایید.
پرداخت سود